Uwaga gołoledź

 

Jak podaje Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGiW na terenie powiatu obornickiego prognozowane jest zjawisko wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki powodujących gołoledź.

Meteorolodzy wydali ostrzeżenie obowiązujące od  2017-02-04 godz. 09:50:00 do niedzieli, 2017-02-05 godz. 09:00:00. Dzisiejszy poranek dla wielu osób był bardzo trudny. Cały czas utrzymuje się miejscowe oblodzenie na wielu ulicach, chodnikach.

Wg. prognoz słaby deszcz, mżawka mają padać przez cały dzień i noc z soboty na niedzielę, z tego powodu zalecamy zachować szczególną ostrożność. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież