Komunikacją na cmentarze także 1 listopada

Komunikacja na cmentarze takze 1 listopada

 

 

Wielkimi krokami zbliża się dzień „Wszystkich Świętych”. Koniec października to czas porządkowania grobów bliskich. Planując prace warto pamiętać o zmianach w organizacji ruchu, jakie czekają nas w tym czasie.

 

Od 31 października do 1 listopada wyłączona zostanie z ruchu ulica Cmentarna, nie będzie też można skręcić w ulicę Garażową od strony krajowej „jedenastki”. Zamknięcia planowane są w godzinach od 7:00 do 19:00. Z możliwością skorygowania tego czasu w zależności od natężenia ruchu. Dla osób odwiedzających groby 1 listopada przygotowano parkingi.

Organizatorzy ruchu zwracają się również z prośbą o nie parkowanie wzdłuż łącznika ulicy Cmentarnej z Piłsudskiego. Droga ta ma bowiem charakter ewakuacyjny i zarezerwowana jest dla ruchu pojazdów uprzywilejowanych, np. pogotowia ratunkowego.

Wszyscy niezmotoryzowani  w dniu Wszystkich Świętych będą mogli skorzystać z kursów gminnej komunikacji.

Kursować będą wyłącznie wymienione poniżej linie.

Obok numeru linii podano pierwszy realizowany w tym dniu kurs.

Pozostałe kursy (późniejsze) na tych liniach realizowane będą zgodnie z rozkładem jazdy dla dni wolnych od nauki szkolnej.

21 – 8:20

25 – 8:20

26 – 9:05

27 – 11:00

28 – 11:50

29 – 13:50

31 – 12:10

32  – 11:02

34 – 10:15

35 – 8:35

1 listopada nie będą kursować autobusy linii 22, 23, 24, 33.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież