Przebudują ul. ks. P. Wawrzyniaka w Obornikach

Przebuduja ul. Wawrzyniaka w Obornikach

Tylko jeszcze do jutra 11 lipca można składać oferty na budowę ulicy ks. Piotra Wawrzyniaka w Obornikach.

W ramach kolejnej inwestycji w poprawę infrastruktury drogowej Gmina Oborniki zamierza przebudować ul. ks. Piotra Wawrzyniaka. Mieszkańcy zyskają twardą nawierzchnię z kostki brukowej oraz dodatkowo odwodnienie. W ramach realziacji tego projektu powstanie także scieżka pieszo-rowerowa, która połączy ulicę Mostową z ul. Jackowskiego. 

Zainteresowane podmioty mogą składać oferty do poniedziałku 11 lipca godz. 09:30 w Biurze Obslugi Interesanta Urzedu Miejskiego w Obornikach. Prace maja zostac wykonane do konca wakacji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież