Poszukiwani Wolontariusze

ook wolontariat

 

OOK poszukuje wolontariuszy do pracy przy imprezach kulturalnych organizowanych w Obornikach w najbliższych tygodniach.

W obecnej chwili poszukiwane są osoby dysponujące wolnym czasem przy okazji imprez na początku czerwca, czyli Fotocooltura, Dzień Dziecka i Piknik Lotniczy.

Spotkanie organizacyjne ma się odbyć 2 czerwca o godzinie 17:00 w OOK.

Jeżeli znalazł by się ktoś chętny do współpracy z naszym portalem przy okazji tych i kolejnych imprez również zachęcamy do współpracy. Wystarczy odezwać się do nas na Facebooku lub napisać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież