Uwaga, możliwe oblodzenie!

Już dzisiaj wieczorem możliwy jest spadek temperatury poniżej 0 stopni i wystąpienie oblodzenia. Wg. ostrzeżenia  z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego oblodzenie może wystąpić na terenie całej wielkopolski.

Jak podaje IMiGW do oblodzenia może dojść już dzisiaj od godziny 18-tej i potrwa do godzin rannych w poniedziałek. Oznacza, to że zarówno dzisiejsze powroty z popołudniowych spotkań jak i jutrzejszy poranny wyjazd do pracy może odbywać się w trudnych warunkach.

Wg. prognoz najbliższe dni wieczorami i w nocy będą na minusie. Uważajcie i przekażcie tą informację innym kierowcom! Noga z gazu a przed wyjazdem zero alkoholu!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież