Koniec upałów i burze.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami. Dla wielu osób ostatnie upały to wręcz tortura i utęsknieniem wyczekują ochłodzenia. Prognozy pogody zapowiadają ochłodzenie, jednak przy zmianach temperatur dochodzić będzie do gwałtownych zjawisk przyrodniczych.

Na terenie wielkopolski zapowiadane są w okresie od godz. 21.00 dnia 01.09.2015 r. do godz. 03.00 dnia 02.09.2015 r., burze z gradem.

Dzisiaj wieczorem od około 21 ma nastąpić ochłodzenie i dość intensywne opady. Prawdopodobne opady od 15 do 30 mm, wiatr w porywach do 80 km/h.

Szamotulscy Łowcy Burz również potwierdzają nadchodzące burze. Ostrzegają również, że burze będą charakteryzowały się dużą aktywnością elektryczną. Układ burzowy będzie przemieszczał się z południowego zachodu na północny wschód. 

Pisząc tą informację przejrzeliśmy strony z detektorami burz i w tej chwili jeszcze nad Polską nie widać nic. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież