Z południa idą burze

burza2

Nadchodzą kolejne burze. Ostrzega o tym komunikat PCZK Oborniki oraz monitory burzowe. Burze nadchodzą z południa Wielkopolski, niosą spore opady deszczu.

Na południu Wielkopolski pada już od około 17, jeżeli burze ”przejdą” Wartę u nas być może będą około godziny 19-20. Meteorolodzy w swoim ostrzeżeniu dla całej Wielkopolski podają godziny od 17.00 dnia 11.08.2015 r. do godz. 03.00 dnia 12.08.2015 r

Niezawodni Łowcy Burz z Szamotuł przedstawiają dokładną mapkę jednostek burzowych.

 

Uwaga!Z południa Wielkopolski zmierzają do nas komórki burzowe które szybko się przemieszczają oraz niosą ze sobą...

Posted by Szamotulscy Łowcy Burz - Wielkopolska on 11 sierpnia 2015

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież