PKS Piła likwiduje połączenia w gminie Rogoźno

PKS Pila likwiduje polaczenia w gminie Rogozno
Przedsiębiorstwo transportowe PKS Sp. z o.o. w Pile przysłało 13. lutego do Urzędu Miejskiego w Rogoźnie oficjalną informację dotyczącą likwidacji kursów obsługiwanych przez to przedsiębiorstwo pomiędzy Poznaniem i Rogoźnem. 

Od 2 marca 2015 roku zostaną zlikwidowane następujące kursy:
Rogoźno – Poznań: godz. 6:15, 7:55
Poznań – Rogoźno, godz. 9:10, 16:00
Przedsiębiorstwo PKS Piła swoją decyzję o likwidacji połączeń tłumaczy faktem, że była ona poprzedzona analizą rentowności kursów. "Niestety, rozwój kolei i komunikacji indywidualnej oraz komunikacja, właściwie podmiejska, z Murowanej Gośliny powodują, że wpływy nie pokrywają kosztów utrzymania takich połączeń" - napisała w przesłanej informacji Anna Chmura, przedstawiciel PKS Piła.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież