Naprawy oświetlenie ulicznego maja być prowadzone na bieżąco

Oswietlenie bedzie naprawiane na biezaco

W związku z przekształceniami własnościowymi w firmie ENEA zmieniły się zasady wykonywania usług konserwacji i naprawy oświetlenia ulicznego. Z tego powodu zgłaszane regularnie przez urzędy awarie oświetlenia ulicznego nie były do tej pory w terminie naprawiane.

Sytuacja wydaje się wracać do normy. Obecnie umowy są już na etapie podpisywania i usługi napraw i konserwacji oświetlenia ulicznego będą realizowane na bieżąco.

Mieszkańcy powiatu obornickiego powinni być spokojniejsi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież