ENEA Operator zaplanował kolejne wyłączenia prądu

ENEA Operator zaplanowal kolejne wylaczenia pradu

ENEA Operator zaplanował w najbliższych dniach kolejne wyłączenia prądu. Ile ich będzie w powiecie obornickim?

Początek roku 2015 jest szczęśliwy dla mieszkańców regionu. Tylko w nielicznych miejscach dokonywane są planowe wyłączenia prądu. Tak też będzie w nowym tygodniu. Prądu pozbawieni będa tylko mieszkańcy Parkowa w gminie Rogoźno. Komunikat Operatora dotyczy jednak tylko nieruchomości o numerach 88-93 i 197-200 w dniach 20-21.01.2015r. w godz. 09:00-13:30.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież