Uwaga już jest ślisko

Meteorolodzy ostrzegają przed oblodzeniem! Nagłe obniżenie temperatury oznacza nie tylko śliskie jezdnie ale i chodniki!

Opis komunikatu wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu:

Zjawisko/stopień zagrożenia: Oblodzenie/1

Obszar: województwo wielkopolskie

Ważność: od godz. 16:30 dnia 04.01.2015 do godz. 08:00 dnia 05.01.2015

Przebieg: Na przeważających obszarach województwa, po opadach mokrego śniegu, które wystąpiły w ciągu dnia przy temperaturze powietrza powyżej 0°C nastąpi spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie około -4°C, powodując zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież