To będzie zimna noc

To bedze zimna noc

Dzisiejsza noc będzie zimna. Termometry wskażą nawet -6 stopni Celsjusza.

Najbliższe noce w powiecie obornickim będą bardzo zimne. Po obfitych opadach deszczu przyszła do nas fala mroźnego powietrza. W dzień temperatury będą oscylowały jeszcze wokół zera stopni Celsjusza. W nocy jednak termometry wskażą nawet -6 stopni. Ta odczuwalna może wynosić nawet -8. W sylwestra mogą wystąpić dodatkowo przelotne opady śniegu.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w okolicy zbiorników wodnych. Tam jezdnia może być śliska.

 

Komentarze  

0 #2 Ludo 2014-12-27 10:26
Zamiast zdrowy rozsądek i noga z gazu jak zwykle włącza się marudzenie. Welcome Poland...
Cytować
-1 #1 Marcin Ratajczak 2014-12-27 02:44
Nie tylko w okolicach zbiornikow wodnych, trasa z Obornik to istne lodowisko. A piaskarek jak nie bylo, taknie ma. Jak zwykle zaskoczenie mimo prognoz. Welcome Poland...
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież