Ostrzeżenie o burzach

Ostrzeżenie o burzach
 
Jest ostrzeżenie o burzach na terenie całej wielkopolski, a dopiero co pisaliśmy na Twitterze, że nie ma żadnej informacji z Centrum Kryzysowego!
 
Zjawisko/stopień zagrożenia: Burze z gradem/1
Obszar: województwo wielkopolskie
Ważność: od godz. 16:00 dnia 07.07.2014 r. do godz. 02:00 dnia 08.07.2014 r.
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 30 mm, lokalnie około 40 mm, oraz porywami wiatru do 75 km/h.
Lokalnie opady gradu.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%. 
 
Już słychać grzmoty, powoli się zachmurza. Może nie będzie trzeba dzisiaj podlewać ogródka.
 
źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Komunikaty, ogłoszenia (kategoria)

Pozostałe komunikaty, ogłoszenia ...