Przejdź do głównej treści

Będzie remont świetlicy w Karolewie

| eoborniki.pl za UM Rogoźno | Komunikaty

Gmina Rogoxno wyremontuje świetlicę w KarolewieMieszkańcy wsi Karolewo doczekają się w tym roku remonty świetlicy wiejskiej. Inwestycja będzie współfinansowana ze środków PROW.

Miejsce integracji mieszkańców Karolewa przejdzie gruntowną modernizację. Na ten cel przeznaczone są środki gminne oraz z "Odnowy i rozwoju wsi". 25 marca Gmina ogłosiła przetarg na renowację budynku.

Otwarcie kopert z ofertami będzie miało miejsce 9 kwietnia. Podpisanie umowy z wykonawcą nastąpi w ciągu 30 dni.

W Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbędzie się 30 kwietnia XXXI sesję Rady Powiatu Obornickiego.
Firma Most Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ma wyremontować kładkę i most na rzece Wełnie na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.
Powiat obornicki został objęty ostrzeżeniem IMGW przed intensywnymi opadami deszczu. Alert obowiązuje od 19.04.2026 r., godz. 15:00 do 20.04.2026 r., godz. 15:00, a prognozowana suma opadów może sięgnąć 40 mm.
Enea Operator zapowiedziała kolejne prace sieciowe w powiecie obornickim. Wyłączenia energii elektrycznej zaplanowano od 14.04.2026 r. do 05.05.2026 r. Sprawdzamy, gdzie i kiedy zabraknie prądu.
Od poniedziałku 13 kwietnia wprowadzone zostaną zmiany na linii autobusowej nr 23. 
W dniach 11-12 kwietnia na odcinku linii kolejowej Wargowo-Oborniki Miasto będzie obowiązywała Zastępcza Komunikacja Autobusowa (ZKA).
Osoby korzystające z pociągów muszą przygotować się na kolejne utrudnienia. W weekend wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.