Przejdź do głównej treści

Komunikat ENEA SA - nie będzie wyłączeń prądu?

| eoborniki.pl za operator enea | Komunikaty

W najbliższych dniach nie będziemy musieli martwić się o brak prądu. Operator ENEA nie planuje bowiem w grudniu przerw w dostawie energii.

Wg komunikatu wynika, że również spokojne mają być pierwsze dni stycznia. Pragniemy dodać tylko, że osoby, które chciałyby wybrać się do Biura Klienta Operatora Enea 24 i 31 grudnia muszą to zrobić w innym terminie. Tego dnia Biuro będzie bowiem nieczynne.

W poniedziałek 29 września odbędzie się w Nininie zebranie. Jego celem będzie podział środków z funduszu sołeckiego na rok 2026.
Właśnie odebraliśmy z drukarni. Kalendarz NKD na 2026 rok - chwali się Nadwarciańska Kolej Drezynowa na swojej stronie.
Planowane na terenie powiatu obornickiego wyłaczenia pądu w okresie od 24.09.2025 do 13.11.2025.
Starosta Obornicki zaprasza mieszkańców powiatu do udziału w konkursie plastycznym „Architektura w harmonii z naturą”. Zadaniem uczestników jest przygotowanie innowacyjnej koncepcji architektury współgrającej z przyrodą.
Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na konferencję poświęconą rewitalizacji zdegradowanych obiektów. Skąd pozyskać środki?
PWiK Sp. z o.o. w Obornikach informuje o planowanej przerwie w dostawie wody w środę, 17 września 2025 r., w godzinach 8:00–14:00.
S.C. Transport poszukuje kierowców z kategorią D. Przewoźnik poszukuje pracowników na cały etat, ale także w krótszym zakresie czasu.