Przejdź do głównej treści

Ogłoszono przetarg na przebudowę boiska przy Objezierskiej

| eoborniki.pl za UM Oborniki | Komunikaty

Jeszcze tylko przez tydzień można składać oferty na przebudowę boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach.

Asfaltowe boisko było w przeszłości arena zmagań piłkarzy ręcznych. Wokół niego zbierały się nawet tysiące osób, aby dopingować obornickich szczypiornistów. Wkrótce przejdzie ono do historii. Zastąpi je sztuczna nawierzchnia o wymiarze 31,2 m x 55 m. Powstanie zaplecze administracyjne oraz oświetlenie.

Szczegółowe informacje można uzyskać w dziale zamówień publicznych Urzędu Miejskiego w Obornikach. Czas na składanie ofert upływa 11 września o godz. 09:30.

Biuro Prognoz IMGW przewiduje możliwość wystąpienia burz na rozległym obszarze Polski.
W tym tygodniu nie będzie można zrobić zakupów na obornickim targowisku w czwartek. Dzień targowy przesunięto na środę.
Gmina Rogoźno poinformowała o zamknięciu targowiska w dniu 2 maja.
30 kwietnia 2025 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach odbędzie się XIV sesja Rady Miejskiej.
W sobotę 26 kwietnia, w dniu pogrzebu papieża Franciszka, w Polsce będzie obowiązywać żałoba narodowa. W czasie żałoby flaga Polski ma być opuszczona do połowy masztu, a media uwzględniają potrzebę uczczenia pamięci papieża podczas planowanych emisji. 
Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Aleksandra Kulupa zaprasza na XVII sesję Rady Powiatu Obornickiego, która odbędzie się 24 kwietnia 2025 r. o godz. 12:00 (czwartek) w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach.
Burmistrz Rogoźna ogłosił konkurs na stanowisko Kierownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie.