Przejdź do głównej treści

ENEA SA planuje kolejne wyłączenia prądu

| Łukasz | Komunikaty

W tym tygodniu Operator ENEA SA planuje znacznie mniej prac. Nie oznacza to jednak, że w naszym Powiecie nie zabraknie prądu.

W gminie Oborniki bez prądu będą następujące miejscowości: Chrustowo RSP, POM, Niemieczkowo, Ślepuchowo A, B, C, Sławienko A, B, Żukowo. Zabraknie go już jutro, tj. 26 marca w godzinach od 08:00 do 09:00 i od 15:00 do 16:00. Tego samego dnia elektryczności pozbawiona zostanie hydrofornia w Chrustowie.

Także w dniu jutrzejszym Operator Enea będzie prowadził prace w Parkowie C. W tej rogozińskiej wsi nie będzie prądu od 08:00 do 14:00.

Enea Operator zaplanowała prace sieciowe w powiecie obornickim. Przerwy w dostawie prądu obejmą Oborniki i Rogoźno od 18.05.2026 r. do 01.06.2026 r. Ryczywół nie ma zgłoszonych wyłączeń.
20 maja 2026 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach odbędzie się XXX (30) sesję Rady Miejskiej w Obornikach.
Od 12.05.2026 r. do 2.06.2026 r. przejazd kolejowy w Parkowie będzie zamknięty. Gmina Rogoźno zmienia kolejność przystanków na liniach 31 i 32, a przystanek „Parkowo, Skrzyżowanie” nie będzie obsługiwany.
S.C. Transport poszukuje kierowców z kategorią D. Przewoźnik poszukuje pracowników na cały etat, ale także w krótszym zakresie czasu.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach ponownie nie zostanie otwarty zgodnie z zapowiedziami. Firma PORR S.A. przesunęła termin zakończenia prac do 18.05.2026 r., choć jeszcze kilka dni temu zapewniano, że wcześniejsza data nie jest zagrożona.
Od poniedziałku, 4 maja 2026, na ulicy Wojska Polskiego w Rogoźnie zmieni się organizacja ruchu. W związku z remontem pasa drogowego, jedna z głównych arterii miasta stanie się jednokierunkowa. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia i korzystać z objazdu wyznaczonego ulicą Fabryczną. Zmiany…
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach będzie zamknięty do 11 maja.