Przejdź do głównej treści

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem

| Marcin | Komunikaty

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu.

Prawdopodobieństwo oszacowano na 80%. Ostrzeżenie jest ważne od 2024-12-16 02:00 do 12-16 02:00 do: 2024-12-16 12:00.  Ostrzeżenia o silnym wietrze wydano dla prawie wszystkich powiatów w Polsce. 

źródło: IMGW

 

W tym tygodniu nie będzie można zrobić zakupów na obornickim targowisku w czwartek. Dzień targowy przesunięto na środę.
Gmina Rogoźno poinformowała o zamknięciu targowiska w dniu 2 maja.
30 kwietnia 2025 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach odbędzie się XIV sesja Rady Miejskiej.
W sobotę 26 kwietnia, w dniu pogrzebu papieża Franciszka, w Polsce będzie obowiązywać żałoba narodowa. W czasie żałoby flaga Polski ma być opuszczona do połowy masztu, a media uwzględniają potrzebę uczczenia pamięci papieża podczas planowanych emisji. 
Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Aleksandra Kulupa zaprasza na XVII sesję Rady Powiatu Obornickiego, która odbędzie się 24 kwietnia 2025 r. o godz. 12:00 (czwartek) w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach.
Burmistrz Rogoźna ogłosił konkurs na stanowisko Kierownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu prowadzi nabór wniosków na dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Wielkopolski.