Przejdź do głównej treści

Przez dwa dni nie będzie można zarejestrować aut

| Łukasz | Komunikaty

W najbliższy piątek i poniedziałek w Starostwie Powiatowym w Obornikach nie będzie można dokonać rejestracji pojazdów. 

W Starostwie Powiatowym w Obornikach będzie utrudniona rejestracja pojazdów. Wynika to z wprowadzania nowego systemu kolejkowego. Nowe oprogramowanie ma wspomóc Wydział Komunikacji, ale przede wszystkim ma objąć biuro paszportowe. Komunikat w tej sprawie pojawił się na stronie powiatobornicki.pl:

Informujemy, że w związku z planowanymi pracami, związanymi z instalacją oraz wdrożeniem nowego systemu zarządzania ruchem klientów wraz z internetową rezerwacją wizyt w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Obornikach, w dniu 12 lipca (piątek) oraz 15 lipca (poniedziałek) br., stanowiska ds. rejestracji i ewidencji pojazdów oraz stanowiska ds. wydawania uprawnień do kierowania pojazdami i ewidencji kierowców będą nieczynne.        

Urząd przeprasza za utrudnienia:                                                

Zaplanowane działania podyktowane są troską o podnoszenie jakości i komfortu obsługi Mieszkańców powiatu. Przepraszamy za tymczasowe utrudnienie w świadczeniu przedmiotowych usług publicznych i zapraszamy ponownie od dnia  16 lipca do korzystania z nowego narzędzia, ułatwiającego wizytę w naszym urzędzie.

Uścikowo, Uścikówiec, Sławienko, Niemieczkowo, Chrustowo, Popowo, Popówko, Urbanie, Sycyn, Przeciwnica, Osowo są bez wody. O awarii sieci wodociągowej poinformowało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach.
Od późnych godzin wieczornych do wtorkowego poranka kierowcy i piesi muszą liczyć się ze śliskimi drogami i chodnikami. Prognozowane są opady mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem oraz spadek temperatury poniżej zera.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dwa ostrzeżenia dla powiatu obornickiego. Najpoważniejsze dotyczy opadów marznącego deszczu i obowiązuje do poniedziałkowego poranka.
Mieszkańcy powiatu obornickiego muszą zachować szczególną ostrożność w nadchodzącą niedzielę. Regionalne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami. Komunikat ten jest kluczowy dla wszystkich osób zaangażowanych w 34. Finał Wielkiej Ork…
Przewodniczący Rady Miejskiej  w Obornikach Paweł Drewicz zaprasza na XXV (25) sesję Rady Miejskiej w Obornikach, która odbędzie się 28 stycznia 2026 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach, ul. marsz. J. Piłsudskiego 76.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami dla powiatu obornickiego. Ślisko będzie zwłaszcza w godzinach nocnych i porannych – apel o ostrożność kierowany jest do kierowców i pieszych.
Zrób zdjęcia rozpoznawalnych zdjęć Gminy Rogoźno i wygraj nagrody. Od 12 stycznia rusza konkurs "Gmina Rogoźno w obiektywie – Kalendarz 2027".