Przejdź do głównej treści


Uwaga Policja poszukuje zaginionego!

| Marcin | Komunikaty

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują zaginionego 15-letniego mieszkańca Obornik, ostatni raz widziany był 10 stycznia br.

10 stycznia temperatura spadła poniże 12 stopni! Zaginiony około godziny 19.00 wyszedł z domu na ul. Powstańców Wielkopolskich w Obornikach. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną!
W chwili zaginięcia ubrany był w niebieską kurtkę, szare spodnie, czarne buty, czarną czapkę Hugo Boss. Zaginiony może poruszać się rowerem typu damka koloru białego.

Rysopis: 174 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne.

Każdego, kto od chwili zaginięcia widział 15-latka lub posiada informację o miejscu jego pobytu, prosimy o kontakt z Komenda Powiatowa Policji w Obornikach- 47 77 24 2111 

źródło: KPP Obornik

To nie koniec chłodnych nocy! IMGW prognozuje przymrozki nie tylko z 30 na 31 marca, ale również w kolejnych dniach – także we wtorek i środę.
Kierowcy nadal mogą korzystać z przejazdu kolejowego na ul. Łukowskiej w Obornikach. 
Przymrozki nie odpuszczają. Po chłodnej nocy z piątku na sobotę, meteorolodzy ostrzegają przed kolejnym spadkiem temperatury poniżej zera. Wydano ostrzeżenie I stopnia.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach zostanie czasowo zamknięty. Informację przekazała firma PORR.
Przed mieszkańcami powiatu obornickiego kolejne planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Enea Operator zapowiedziała wyłączenia na terenie gmin Oborniki i Rogoźno w dniach od 24.03.2026 r. do 02.04.2026 r. 
Dzisiaj w nocy, podobnie jak wczoraj, mają wystąpić przymrozki. Tym razem jednak temperatura spadnie jeszcze niżej – IMGW ostrzega mieszkańców powiatu obornickiego.
Pierwszy dzień wiosny w nie będzie tak ciepły, jak wielu z nas się spodziewało. Choć 21 marca to symboliczny czas równonocy wiosennej, natura postanowiła spłatać nam figla.