Drzwi otwarte w bogdanowskich przedszkolach

W niedzielne popołudnie 02.09.2012r. na "Drzwi otwarte" zapraszają dwa bogdanowskie przedszkola. Od godziny 14:00 do 16:00 na spotkanie adaptacyjne dla wszystkich maluszków w wieku 6 miesięcy do 3 lat zaprasza Anglojęzyczny Klub Dziecięcy "Tęczowy Raj" mieszczący się w Bogdanowie nr 11.
W tym czasie rodzice będą mogli zapoznać się z nową placówką, poznać i porozmawiać z kadrą pedagogiczną a dzieci poznają swoich nowych przyjaciół.
Od godz. 15:00 Violetta Rychlińska zaprasza na "Dzień otwarty” do Przedszkola Ekoraj (Bogdanowo 39), którego oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
Na spotkaniu będzie możliwość zapoznania się z kadrą nowego przedszkola oraz zobaczenia sal edukacyjnych. Podczas spotkania będzie też możliwość zapisania dzieci oraz dokonanie wszelkich formalności związanych z tą czynnością. Dla przybyłych małych gości i ich rodziców przygotowane zostaną też gry i zabawy.