Przejdź do głównej treści

Zawyją syreny w rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

| MP | Komunikaty

 W dniu 27.12.2021 o godzinie 16:40 na terenie powiatu obornickiego zawyją syreny alarmowe.

 Starosta obornicki informuje:

„W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 103 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, w dniu 27 grudnia 2021r. o godz. 16:40 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena).”

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach Paweł Drewicz zaprasza na XXXIV (34) sesję Rady Miejskiej w Obornikach, która odbędzie się 26 sierpnia 2026 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach ul. marsz. J. Piłsudskiego 76.
Trwa seria awarii sieci wodociągowej. Tym razem dotyka ona części mieszkańców Maniewa.
W wyniku uszkodzenia wodociągu wody pozbawieni są mieszkańcy Dąbrówki Leśnej oraz ul. Czarnkowskiej w Obornikach.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole odbędą się wybory Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Sołectwa Łopiszewo.
Do godziny 11:30 ma potrwać usuwanie awarii sieci energetycznej w centrum Obornik. Informację przekazała spółka ENEA Operator.
Urząd Miejski w Obornikach informuje o planowanym wyłączeniu wody w centrum miasta.
W poniedziałek, 17 sierpnia 2026 r., Urząd Gminy Ryczywół oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ryczywole będą nieczynne.