Kolejny rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniosła kolejny rekord zbiórki pieniędzy.

W 2019 roku WOŚP pochwaliła się wspaniałym osiągnięciem. Udało się zebrać ponad 175 mln zł. W tym roku liczono na pobicie tego wyniku. Tak też się stało! Dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podała wynik zbiórki z 28. Finału. 

Podczas 28. Finału zebrano: 186 133 610 złotych! Środki zbierano na sprzęt medyczny potrzebny do operacji małych pacjentów. Akcja odbywała się pod hasłem "Wiatr w żagle".

Na zdjęciu 28. Finał WOŚP w Ryczywole.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież