Przejazd na ul. Gołaszyńskiej zamknięty 3 dni dłużej

Przejazd pod wiaduktem na ul. Gołaszyńskiej w Obornikach będzie zamknięty przez dodatkowe 3 dni.

Panujące upały w ostatnich dniach spowalniaja prace na wielu inwestycjach. Wczoraj informowaliśmy, że rondo na ul. Staszica będzie otwarte do końca tygodnia (Otworzą rondo do końća tygodnia). Dziś Starostwo Powiatowe informuje, że prace przedłużą się na ul. Gołaszyńskiej.  Wstępnie informowano o terminie 14 czerwca jako tym kończącym utrudnienia dla kierowców. (czytaj tutaj). Dziś pojawił się komunikat o wydłużeniu prac przez PORR S.A. o 3 dni robocze. Utrudnienia na przejeździe potrwają więc do 19 czerwca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież