Rondo otworzą do końca tygodnia!

Rondo na ul. Staszica w Obornikach ma zostać otwarte do końca tygodnia.

Kierowcy nadal zmagają się z dużymi utrudnieniami w ruchu na ul. Staszica. Budowa ronda na ul. Staszica to fragment dużej inwestycji, jaką jest budowa obwdnicy po torach wronieckich. Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że rondo ma być otwarte od początku tygodnia. Tak się nie stało. Wiemy jednak kiedy to się stanie.

Rondo na ul. Staszica w ciągu drogi krajowej nr 11 wchodzi w zakres naszej inwestycji – budowy obwodnicy Obornik - mówi Paulina Jęczmionka-Majchrzak, Starszy specjalista ds. kontaktów z mediami i PR z WZDW. Dwukierunkowy przejazd przez to rondo zostanie otwarty do końca tygodnia.

To jednak nie koniec utrudnień w tym miejscu: Podczas dalszych robót mogą jednak występować jeszcze krótkotrwałe utrudnienia - dodała na koniec Paulina Jęczmionka-Majchrzak.

Wszystkich kierowców w imieniu inwestora prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości i wyrozumienia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież