Pożyczki bez BIK i KRD

Obecnie każda osoba niejednokrotnie spotyka się z sytuacją, w której nagła awaria sprzętu AGD, niezapowiedziana wycieczka bądź inny większy wydatek, niezaplanowany w miesięcznym budżecie sprawia, iż potrzebuje w szybkim czasie dostępu do gotówki. Obecnie każdy z nas ma możliwość zawnioskowania o pożyczkę lub kredyt, który pozwoli nam na realizację naszych potrzeb. Co więcej, fakt, iż ktoś posiada negatywną historią kredytową, wcale nie znaczy, że nie może pożegnać się z możliwością dodatkowego finansowania. Od pewnego czasu bowiem coraz popularniejsze stają się oferty pożyczek bez BIK i KRD.

Czym jest pożyczka bez BIK i KRD?

     Pożyczka bez BIK i KRD to produkt finansowy, który możemy obecnie uzyskać w wielu instytucjach finansowych. Wcześniej nie było możliwości otrzymania kredytu lub pożyczki bez dogłębnej analizy sytuacji finansowej klienta. Obecnie jednak firmy pożyczkowe idą w stronę ułatwienia procesu pozyskania pożyczki przez klienta. W zależności od konkretnej potrzeby i sytuacji klient może uzyskać tego typu pożyczkę na oświadczenie w dowolnej kwocie, od 100 złotych do aż 5 tysięcy złotych. Okres kredytowania jest również uzależniony od warunków zawarcia takiej pożyczki. Wiele firm przyznaje tego typu zobowiązania finansowe jedynie na jeden miesiąc, jednak inne dopuszczają dłuższy okres spłaty - nawet do 120 miesięcy w równych miesięcznych ratach. Tego typu długi okres kredytowania pożyczki bez BIK i KRD jest bardzo dogodny, szczególnie w sytuacji kiedy wnioskowana kwota jest wyższa a my wiemy, że nie będzie możliwości spłaty takiej pożyczki w ciągu jednego miesiąca. 

     Instytucje finansowe udzielające pożyczek bez konieczności sprawdzania baz takich jak Krajowy Rejestr Długów oraz Biuro Informacji Kredytowej oczywiście mogą w inny sposób zweryfikować oświadczenie klienta. Jedną z możliwości jest zezwolenie na weryfikację za pomocą bezpiecznej niezależnej aplikacji, czy poświadczona kwota dochodu zgadza się z wpływami na konto z tytułu wynagrodzenia. Inną możliwością jest weryfikacja stanu zatrudnienia i dochodów bezpośrednio u pracodawcy. 

W jaki sposób wnioskować o pożyczkę bez BIK i KRD?

     Obecnie proces wnioskowania o pożyczkę bez BIK i KRD jest stosunkowo prosty, i w zdecydowanej większości przebiega za pośrednictwem internetu - https://concash.pl/. Na samym początku klient jest zobowiązany do wybrania kwoty, którą chce pożyczyć oraz okresu, na jaki pożyczka ma być uznana. Następnie niezbędne jest wpisanie swoich podstawowych danych osobowych takich jak imię, nazwisko, pesel, a także informacje teleadresowe jak numer telefonu oraz adres zamieszkania. Po zakończeniu tego kroku musimy poczekać na weryfikację naszego wniosku przez instytucję finansową. Ze względu na brak weryfikacji w bazach takich jak BIK, BIG i KRD, analiza kredytowa przebiega bardzo szybko i w niektórych przypadkach decyzja jest podejmowana automatycznie na przestrzeni następnej godziny. W sytuacji pozytywnej weryfikacji pozostaje nam jedynie czekać na przelew i wtedy można już realizować swoje plany oraz marzenia. 

Jakie są zalety związane z wnioskowaniem o pożyczkę bez BIK i KRD?

     Istnieje wiele zalet korzystania z pożyczki bez BIK oraz KRD (czytaj więcej: https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd). Osoby, które nie posiadają żadnej historii kredytowej, lub posiadają negatywną historię kredytową, mają problemy z uzyskaniem dodatkowego finansowania w bankach i instytucjach finansowych, które opierają swoją ocenę kredytową na bazach. Natomiast pożyczkę bez BIK jest w stanie otrzymać każdy klient bez względu na potencjalne zaangażowanie kredytowe. Może to być świetna okazja do spłacenia innych, kredytów, które generują większe koszta w skali miesiąca.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież