Uwaga, może być ślisko!

Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu IMGW wydało ostrzeżenie dla Powiatu Obornickiego związane z możliwością wystąpienia obniżenia temperatury.

Komunikat ostrzegawczy o mrozie od 0 do -2 stopni w grudniu może być dziwny dla osób pamiętających prawdziwe zimy, jednak w obecnej sytuacji po dość obfitych opadach deszczu zapowiadane obniżenie temperatury poniżej zera stopni oznaczać może śliskie drogi i chodniki!

Niskie temperatury mają wystąpić w nocy z niedzieli na poniedziałek, jest to ważna wiadomość dla wszystkich podróżujących w tym czasie na święta lub po prostu do pracy.

IMGW prognozuje wystąpienie mrozu w godzinach 3:00 do 10:00 – 24.12.2018. Ostrzeżenie dotyczy praktycznie całej Polski północnej, centralnej i wschodniej, im bardziej na północ tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2