Zderzenia 3 pojazdów

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia 3 pojazdów w Tarnowie gm. Rogoźno.

15 pazdziernika 2018 roku do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu komunikacyjnym na DK11 w Tarnowie. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu, KDR stwierdził, że doszło do zderzenia trzech pojazdów, a jedna osoba została poszkodowana. Nie była jednak uwięziona.

Miejsca zdarzenia zostało zabezpieczone, osobie poszkodowanej udzielono Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (SAMPLE, AVPU, wsparcie psychiczne) oraz ewakuowano ją z pojazdu i przekazano ZRM. Na czas prowadzonych działań droga została zablokowana (Policja zorganizowała objazdy). W późniejszej fazie działań wprowadzono ruch wahadłowy. Elementy karoserii pojazdów przemieszczono na pobocze drogi. Dokonano również sorpcji płynów eksploatacyjnych.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież