Podejrzany o spowodowanie karambolu stanie przed sądem

Podejrzany o spowodowania karambolu na ul. Czarnkowskiej w Obornikach stanie przed sądem.

Do zdarzenie doszło w niedzielę 24 czerwca. Wg ustaleń śledczych to 23-latek kierujący samochodem marki VW Polo doprowadził do zderzenia z jednym samochodem, a po odbiciu się od niego doprowadził do uszkodzenia także 3 innych pojazdów. Najcięższe obrażenie odniósł kierowca polo. Trafił do szpitala, z którego jednak na własne żądanie się wypisał.

23-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Teraz czeka go rozprawa sądowa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież