Wyłowiono zwłoki z Warty

12e463a4 8be2 409e 80b4 937d60df54ce

Jak poinformował portal mojewronki.pl - 4.04.2016 około godziny 19:30, do stanowiska kierowania w Szamotułach wpłynęło zgłoszenie od policji o dryfujących zwłokach w Warcie, na wysokości Pierwoszewa.

W wyniku akcji prowadzonej przez jednostki PSP z Szamotuł oraz Wronek odnaleziono przy brzegu Warty zwłoki mężczyzny. Na miejsce zdarzenia przybyli technicy kryminalistyki oraz prokurator.

Wyłowiono zwłoki 46-letniego mieszkanieca gminy Oborniki. Rodzina zgłosiła zaginięcie na początku zeszłego miesiąca. Prawdopodobnie w rzece był od dwóch dni. Mężczyzna nie miał nogi, protezę kilka dni temu znaleźli oborniccy policjanci w okolicach Obornik.

Źródło: http://mojewronki.pl/2016/04/zwloki-mezczyzny-w-warcie/

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież