Pobili uczestników imprezy urodzinowej. Zostali zatrzymani

Pobicie w Gorce

Do tragedii doszło w piątek 7. listopada w Górce, gdzie 8 napastników pobiło uczestników imprezy urodzinowej.

Sprawą zajmuje się obornicka Prokuratura Rejonowa. Wstępnie uczestnikom zajścia postawiono zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wg niepotwierdzonych przez nas informacji udało się zatrzymać wszystkich napastników.

Do zdarzenia doszło wczorajszego wieczora. Ok. godz. 19:40 grupa uzbrojonych w niebezpieczne narzędzia mężczyzn udała się na organizowaną w Górce imprezę z okazji 18 urodzin. Tam pobili uczestników zabawy. Poszkodowanych zostało 5 osób.

Rano w areszcie znajdowało się już 5 sprawców. Policja szukała kolejnych 3. Ci także zostali już zatrzymani.

O sprawie będziemy jeszcze informować.

Komentarze  

+1 #1 Monia 2014-12-15 07:48
:-| Rodzina P[....]ów zawsze szukała zaczepki - to rodzina patologiczna i same alkoholiki tam mieszkają.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież