Przejdź do głównej treści

Zjazd samochodem do Warty

| MP | Bezpieczeństwo
Zjazd samochodem do Warty
 
Kierowca na "lody" a samochód do Warty, jak widać upały zaczynają już doskwierać nie tylko ludziom ale i samochodom.
 
To niefrasobliwe zachowanie kierowcy spowodowało niezłe zamieszanie w centrum Obornik. Ostatecznie akcja zakończyła się sukcesem, auto znalazło się na twardym gruncie, kierowca również został sprowadzony “na ziemię”.
 
Taką sytuację może wyobrazić sobie każdy kierowca i każdy chyba jej się obawia. Trzeba się cieszyć, że nikomu nic się nie stało!
 
{avsplayer videoid=122 playerid=1 width=320}
Policjanci z Obornik ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Do zdarzenia doszło w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Obornikach. Sprawcą okazał się 24- letni mężczyzna. Za powyższy czyn grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Droga wojewódzka w Chrustowie została odblokowana. Na miejscu są jednak nadal służby mundurowe.
Sprawca poniedziałkowej kradzieży pieniędzy z kościoła pw. Miłosierdzia Bożego jest w rękach policji.
OSP Skrzetusz zbiera środki na zakup nowego sprzętu. W tym celu zorganizowała akcję zbierania starych elektronarzędzi. Sprzęt, który komuś jest niepotrzebny, albo po prostu zepsuty, można przekazać druhom ze Skrzetusza. W ten sposób będzie można pomóc jednostce z Gminy Ryczywół. 
Kierujący quadem zjechał z nieznanych przyczyn na drugi pas i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym - informuje podkomisarz Izabela Leśnik z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w Rogoźnie. 
Podczas gaszenia nieużytków strażacy z OSP Rogoźno uchronili przed żywiołem jeża. 
Ostatnie wydarzenia, jakie miały miejsce w naszym powiecie związane z wypadkami, w których brały udział osoby kierujące hulajnogą elektryczną, a potem quadem, oraz rosnąca popularność tych środków lokomocji podnoszą role informacji o przepisach ruchu.