Przejdź do głównej treści

Oborniki. Awaria ciężarówki przyczyną korków na DK11

| MP | Bezpieczeństwo

Ogromne korki w Obornikach i  na DK11 spowodowane były awarią samochodu ciężarowego w Bogdanowie.

Do awarii doszło w Bogdanowie  przed sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniu drogi do Objezierza. Wprowadzono tam wówczas ruch wahadłowy w wyniku czego wjazd do Obornik od strony Piły został również utrudniony.

W obecnej chwili ruch wraca do zwyczajnego, codziennego w Obornikach natężenia.

 

 

Przed godziną 19:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymał zgłoszenie od właściciela jednej z lokalnych firm. Z przekazanej informacji wynikało, że otrzymał on powiadomienie, iż na terenie jego przedsiębiorstwa znajduje się nieznany mężczyzna.
W dniu 03 marca 2026 r. o godzinie 12:28 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o dwóch osobach śmiertelnych znajdujących się w budynku w m. Wełna.
Zwłoki dwóch mężczyzn znaleziono w miejscowości Wełna. Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wpłynęło we wtorkowe południe.
Od stycznia 2026 r. obowiązuje pakiet nowych przepisów drogowych, a kolejne zmiany wchodzą w życie od 3 marca. To surowsze kary za nielegalne wyścigi, brawurową jazdę i łamanie zakazów. Sprawdź, co dokładnie się zmieniło i co jeszcze przed nami.
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczorajszego wieczoru w Rogoźnie. Około godziny 21:00 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Piłsudskiego potrącony został pieszy przechodzący przez oznakowane pasy.
W sobotę 28.02.2026 r. około godz. 14:30 wybuchł pożar zakładu chemicznego CID-ROL na Taszarowie w Wągrowcu. Nad miastem unoszą się kłęby czarnego dymu. Do mieszkańców wysłano alert RCB.
17 lutego 2026 r. do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zgłosił się pobity i zakrwawiony mężczyzna, który poinformował o rozboju, do jakiego doszło wieczorem na terenie miasta.