Pożar ściółki w Ludomkach (foto)

W Ludomkach strażacy gasili pożar ściółki leśnej. 

Przed godziną 17 do dyżurnego KP PSP Oborniki wpłynęła informacja o pożarze ściółki leśnej w Ludomkach. 

Każdy pożar w lesie jest bardzo groźny. Najważniejsze jest jego szybkie wykrycie i dotarcie na miejsce, nie było by to możliwe bez odpowiedniego nadzoru leśników i właściwej struktury dojazdów pożarowych. Mimo złudnego odczucia cały czas panuje susza! Kolejny smutny fakt to to, że praktycznie 100% pożarów lasów jest efektem ludzkiej głupoty ☹.

 

Fot. Dawid Chmielewski

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież