Trwa akcja "Bezpieczny weekend"

Policja prowadzi w całej Polsce akcję "Bezpieczny weekend".

Dla wielu Polaków to ostatnia szans na wspólny urlop z dziećmi. Już za 2 tygodnie uczniowie powrócą do szkół. W góry, nad morze, czy nad jeziorami wyjechały tysiące osób. W trosce o bezpieczeństwo na drogach swoja akcję w sierpniowy długi weekend prowadzi policja. Na drogach pojawiły się dodatkowe patrole, w tym nieoznakowane radiowozy. Akcja "Bezpieczny weekend' zakończy się w niedzielę.

W imieniu policji apelujemy o rozwagę podczas podróży. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież