Zalane ulice w Rogoźnie (foto)

Burza z obfitymi opadami deszczu spowodowała zalanie ulic w Rogoźnie.

Oberwanie chmury nad Rogoźnem wywołało chwilowy paraliż w mieście. Studzienki nie były w stanie przyjąć tak dużej ilości wody w krótkim czasie. To spowodowało, że kierowcy musieli jeździć po ulicach wypełnionych wodą. W usuwaniu utrudnień brały udział jednostki ochotników z Rogoźna, Parkowa, Słomowa i Budziszewka. 

Niewielkie opady deszczu mogą pojawić się na terenie powiatu obornickiego jeszcze w nocy oraz przez całą niedzielę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2