Motocyklista trafił do szpitala

W Bogdanowie doszło do zderzenia motocyklisty i samochodu osobowego.

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 11. Ok. godz. 14:40 kierujący samochodem osobowym wyjechał z placu przy sklepie spożywczym na DK11. Wg wstępnych informacji miał otrzymać gest od uczestnika ruchu drogowego, że może wyjechać. Chwilę później doszło do zderzenia z motocyklistą. Ten miał się poruszać środkowym pasem. 

Obecny na miejscu lekarz nie stwierdził złamań u motocyklisty. Kierujący jednośladem przewieziony został do szpitala. 

Kolejny raz w imieniu policji apelujemy o rozwagę wszystkich uczestników ruchu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież