Oddaj krew w Bogdanowie (film)

W sobotę 19 stycznia w Bogdanowie odbędzie się akcja krwiodawstwa.

Ostatnia akcja krwiodawstwa w Bogdanowie miała miejsce 28 października. Udało się wówczas pozyskać blisko 20 litrów życiodajnej tkanki.W całym roku 2018 udało się pozyskać 62 litry krwi. W roku 2019 zaplanowano 4 akcje. Pierwsza z nich odbędzie się 19 kwietnia. Kolejne będa miały miejsce 6 kwietnia, 1 czerwca i 24 października. 

Organizatorem akcji w Bogdanowie jest Klub HDK PCK Błękitna Kropelka z Biedruska. Sołectwo Bogdanowo wraz z sołtysem Mariuszem Kozłowskim są partnerami tego wydarzenia.

Przypominamy ostatnią akcję z wypowiedzią Pawła Koloszy z Błękitnej Kropelki. 

akcja krwiodawstwa bogdanowo

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież