W niedzielę akcja krwiodawstwa w Ryczywole

Możesz oddać krew w Ryczywole

Zachęcamy w niedzielę 5. października do odwiedzin Gminnego Ośrodka Kultury w Ryczywole. Odbędzie się tam akcja krwiodawstwa.

Chcesz dać cząstkę siebie? Oddaj honorowo krew i uratuj czyjeś zdrowie bądź życie!!! Zgłoś się na akcję Honorowego krwiodawstwa w dniu 05. października 2014 roku (niedziela) w Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole. Rejestracja dawców w godzinach 9.00 – 14.00.

- Każdy Dawca zostanie przebadany przez lekarza

- Każdy uzupełni kalorie w postaci 8 czekolad

- Obowiązkowo zabrać ze sobą dowód osobisty.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież