fbpx

Catering dietetyczny to szansa na wymarzoną sylwetkę i oszczędność czasu

W dzisiejszych czasach coraz modniejsze staje się dbanie o własne ciało. Każdego roku w Polsce powstają nowe kluby fitness, na rynku trenerów personalnych również widać znaczący wzrost aktywności tego typu osób. Sam internet pełen jest również treści, które dotyczą zdrowego odżywania się oraz treningu na siłowni. Jakkolwiek nie nazwać tego zjawiska, to wszystko sprowadza się do jednego - utraty tkanki tłuszczowej, lub przybrania na wadze. Praca nad własnym ciałem nie należy jednak do najłatwiejszych. Aby skutecznie kształtować własną sylwetkę, trzeba poświęcić temu zagadnieniu pewną część czasu. Najczęściej czas na trening i gotowanie należy wygospodarować z tego, który normalnie przeznaczylibyśmy na relaks i odpoczynek. Nic więc dziwnego, że tak wielu zainteresowanych tematem przemiany swojego ciała, kończy go tak szybko, jak zaczęli. Wszystko przez brak czasu! Dobrą wiadomością jest jednak to, że istnieją sposoby, dzięki którym w temacie diety możemy zaoszczędzić sporo czasu, nie tracąc przy tym na jakości i skuteczności. Takowym jest catering dietetyczny, lub jak kto woli, dieta pudełkowa

eoborniki 1 002

Korzystanie z gotowych posiłków to spore ułatwienie. Po pierwsze jedzenie pudełkowe pozwala na zaoszczędzenie na prawdę wielu cennych minut każdego dnia, które zamiast na przygotowywanie posiłków można przeznaczyć na regenerację - na przykład przed treningiem. Minuty, które ""kradniemy"" z pojedynczej doby, w całym miesiącu mogą dać nam kilka godzin, których nie musimy spędzać w kuchni. Taka informacja z całą pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy kilkakrotnie próbowali zmienić swój wygląd, ale za każdym razem, właśnie z powodu braku czasu na trening i gotowanie połączone z codziennymi obowiązkami, musieli rezygnować ze swoich planów. Catering pudełkowy pozwala również na rezygnację z codziennych zakupów. Każdy, kto choć raz próbował samodzielnie dbać o swoje menu - mając za cel redukcję lub przybranie na wadze, wie, jak dużo czasu trzeba poświęcić na to, aby zdobyć swoje ulubione produkty. Jeśli dieta ma być urozmaicona, takie zakupy mogą po pewnym czasie stać się prawdziwą udręką, która ostatecznie prowadzi do zerwania ze zdrową dietą i ćwiczeniami na siłowni. Catering dietetyczny po raz kolejny odsłania przed zainteresowanymi swoje plusy w postaci kolejnych cennych minut i godzin, których nie musimy spędzać poza domem w sklepach czy galeriach handlowych. 

eoborniki 3 002

Dieta pudełkowa jest również ""bardzo elastyczna"". Oznacza to ni mniej, nie więcej to, że każdy, kto się na nią zdecyduje, może wybrać ilość posiłków, którą chce otrzymywać. To duże ułatwienie. Różnimy się od siebie, każdy ma inne upodobania, które również dotyczą jedzenia i ilości posiłków, które nam pasują. Dla kogoś trzy posiłki w ciągu dnia mogą być idealnym rozwiązaniem, z kolegi dla drugiej osoby będzie to pięć posiłków. Nie zawsze jednak wyznacznikiem tego, jak dużo dań chcemy otrzymać, będą nasze preferencje. Często decyduje o tym tryb dnia - praca oraz inne obowiązki, które wpływają na nasze jedzenie pudełkowe. Kolejną zaletą omawianej usługi jest możliwość wskazania, gdzie dokładnie catering pudełkowy ma być dostarczany. I tak ktoś, kto preferuje śniadania w domu, catering dietetyczny może zamówić do miejsca, w którym mieszka. Ci, którzy nie przepadają za jedzeniem tuż po przebudzeniu, mogą zdecydować się na dostawę do miejsca swojej pracy. Możliwości jest naprawdę sporo i wszytko zależy tylko od preferencji zamawiającego. Podejmując się omówienia powyższego tematu, nie można nie wspomnieć o kolejnym udogodnieniu, który oferują profesjonalne firmy zajmujące się przygotowywaniem gotowych posiłków - możliwość przeniesienia usługi do innego miasta! Dieta pudełkowa Koluszki, którą zamówiliśmy na przykład we Wrocławiu, a z przyczyn losowych musimy przenieść się do Częstochowy, może być kontynuowana również w tym mieście. Wymienione wyżej miasta to oczywiście przykłady, bo jedzenie pudełkowe jest tak popularne, że konfiguracje miast z powyższego przykładu można zmieniać praktycznie w nieskończoność. 

Catering pudełkowy, co pokazały powyższe przykłady, to doskonała szansa na skuteczne starania o wymarzoną sylwetkę przy jednoczesnej oszczędności czasu. 

Komunikat obornickiego szpitala w sprawie szczepie…

18-01-2021 | Wyświetleń:833

Obornicki szpital wstrzymał do odwołania zaplanowane wcześniej szczepienia w dniach 18-21.01.2021 roku...

Uczulenie na twarzy – jak złagodzić objawy?

16-01-2021 | Wyświetleń:82

Uczulenie na twarzy może dotyczyć osób w każdym wieku. Przyczyny jego wystąpienia mogą być bardzo zró...

Zaawansowanie szczepień – stan 16.01.2021

16-01-2021 | Wyświetleń:580

W Polsce do teraz zaszczepiono 436 963 osób, pojawiają się już osoby zaszczepione drugą dawką szczepion...

Urząd Miejski w Obornikach zapewni transport na s…

16-01-2021 | Wyświetleń:291

W piątek 15 stycznia ruszyły zapisy na szczepienia przeciw COVID 19 dla osób w wieku 80 lat i starszych. O...

Jurek Owsiak: 29. Finał WOŚP gotowy pod względe…

15-01-2021 | Wyświetleń:154

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gotowa do 29. finału, nietypowego ze względu na pandemię i obowiązując...

Od piątku 15 stycznia rozpoczynają się szczepie…

14-01-2021 | Wyświetleń:376

  Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 8...

Pozostałe - zdrowie ...