fbpx

Czym jest opaska akupresurowa, niwelujący ból cud chińskiej medycyny?

Promieniujący ból kręgosłupa potrafi uprzykrzyć życie w sposób, którego nie da się opisać słowami. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy doświadczyli tego typu katuszy na własnej skórze. Nasilające się trudności z poruszaniem iniekończące się dolegliwości, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, to zaledwie początek szerokiej gamy nieprzyjemności, które niesie ze sobą rwa kulszowa czy chroniczny ból pleców. Na szczęście opaska akupresurowa może położyć im kres!

Pojęcie powszechnie znane, choć często mylnie interpretowane

Większość osób zapytanych o to, czy wiedzą czym jest i jak działa akupresura, bez wahania odpowiada twierdząco. Okazuje się, że nie zawsze jest to prawdą, ponieważ zarówno w Internecie, jak i w mediach społecznościowych krąży wiele mylnych informacji. Oddzielmy więc fakty od mitów. Akupresura to jedna z metod pozbycia się bólu, która wyróżnia się tym, że wykorzystuje naturalną strukturę ludzkiego organizmu i całkowicie odstępuje od przyjmowania jakichkolwiek tabletek czy maści. Za sprawą odpowiedniego ucisku, osoba korzystająca z tego chińskiego dobrodziejstwa, może „odblokować”miejsce, w którym wystąpił „zator”, czyli miejsce występowania bólu.Przywróci tym samym właściwe funkcjonowanie organizmu. Dlaczego tak się dzieje? Teorii jest wiele, ale przecież najważniejsze jest to, że metoda działa, a tym samym działają produkty, które ją wykorzystują. Jednym z nich jest właśnie opaska akupresurowa.

Kto powinien sięgnąć po opaskę akupresurową?

Opaska akupresurowa to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy odczuwają dolegliwości bólowe umiejscowione przede wszystkim w nogach, bądź dolnych partiach kręgosłupa. Nakładany przez opaskę nacisk, za sprawą odpowiedniego ukierunkowania, stabilizuje stawy oraz usprawnia krążenie krwi. Jeśli z powodu przepukliny kręgosłupa cierpisz na rwę kulszową, również powinieneś sięgnąć po opisywany produkt. Niewątpliwie przyniesie Ci upragnioną ulgę.

Wzmocnienie i stabilizacja, o której nikt nie musi wiedzieć

Jedną z istotnych zalet, związanych z korzystaniem z opaski akupresurowej, jest sposób użytkowania.Nosi się ją na prawej bądź na lewej łydce, ponieważ to właśnie w tej części ciała umiejscowiony jest mięsień brzuchaty.Uciskanie jego centralnych partii niweluje ból wywołany między innymi rwą kulszową.

Oferowane na rynku modele opaski akupresurowej mają zazwyczaj uniwersalny rozmiar, co oznacza, że nie musisz martwić się o to, czy kupiony produkt będziepasowałakurat na Twoją łydkę. Ponadto, opisywana opaska ściśle przylega do ciała, dziękiczemu pozostaje niewidoczna nawet wtedy, gdy ubierzesz obcisłe spodnie.

 

 

 

 

Raport Covid-19 dla powiatu obornickiego (17.10.20…

17-10-2021 | Wyświetleń:500

Coraz więcej zakażeń i coraz mniej osób szczepiących się. Miniony tydzień to drastyczny spadek liczby os&oa...

Raport Covid-19 dla powiatu obornickiego (10.10.20…

10-10-2021 | Wyświetleń:599

W tygodniu między 4 a 10 października 2021 roku,  w powiecie obornickim stwierdzono kolejne zakażenia.

Raport Covid-19 dla powiatu obornickiego (03.10.20…

03-10-2021 | Wyświetleń:812

 Miniony tydzień (27.09 - 3.10.2021)  przyniósł w naszym powiecie kolejne zakażenia i spadek liczby ...

Raport Covid-19 dla powiatu obornickiego (26.09.20…

26-09-2021 | Wyświetleń:874

Niestety w Polsce dochodzi do coraz większej liczby zakażeń COVID-19, w powiecie obornickim w minionym tygodniu stwie...

Raport Covid-19 dla powiatu obornickiego (19.09.20…

19-09-2021 | Wyświetleń:753

W minionym tygodniu (13-19.2021) w powiecie obornickim stwierdzono jedno zakażenie na COVID-19 i dalszy spadek liczby o...

Raport Covid-19 dla powiatu obornickiego (12.09.20…

12-09-2021 | Wyświetleń:566

Czy jesteśmy już w tzw. czwartej fali pandemii, czy może ona dopiero nadejdzie? Prezentujemy kolejny raport covidowy ...

Pozostałe - zdrowie ...