fbpx

Kremy pod oczy

Skóra pod oczami to jedno z bardziej wrażliwych miejsc, dlatego warto szczególnie o nie zadbać i zastosować dodatkową pielęgnację. W związku z tym warto zaopatrzyć się w kremy pod oczy. Powinny być one pełne kwasów, witamin, antyoksydantów czy olejów.

Zastosowanie

Ze względu na to, że skóra pod oczami jest znacznie cieńsza niż w innych miejscach, jest ona szczególnie podatna na uszkodzenia. Nawet jedna nieprzespana noc może spowodować cienie pod oczami, które nie wyglądają najlepiej. Ze względu na to, że to właśnie ten obszar pokazuje nasze emocje i stale pracuje, to tam zaczynają się pojawiać początkowe zmarszczki. W celu zachowania dobrej kondycji skóry należy stosować specjalną pielęgnację, czyli stosować kremy pod oczy.

Krem ma wiele zadań, takie jak:

Rozjaśnienie twarzy. Skóra pod oczami to miejsce, które jest niezwykle podatne na stres czy zmęczenie, dlatego to tam odzwierciedlana jest kondycja naszego organizmu. Kiedy zaliczmy nieprzespaną noc pod oczami, natychmiastowo pojawią się cienie czy opuchlizna. Zadaniem kremów pod oczy jest regeneracja oraz rozjaśnienie tych miejsc. Dodatkowo ich stosowanie utrwala makijaż.

Ujędrnienie oraz napięcie twarzy. Z biegiem lat nasza skóra s taje się mniej jędrna. Dzięki stosowaniu specjalnych kremów jesteśmy w stanie ją ujędrnić oraz zwiększyć jej napięcie.

Odżywienie i nawilżenie. Nasze ciało w większości składa się z wody, dlatego wszelkie jej ubytki negatywnie wpływają na jego funkcjonowanie. Kremy pozwalają nam nawilżyć skórę, co świetnie wpływa.

Zapobieganie zmarszczkom. Zmarszczki pojawiają się poprzez ciągłą pracę mięśni. Z racji tego, że skóra pod oczami ciągle pracuje, to jest bardzo podatna na ich powstawanie. Stosowanie kremów sprawia, że nasza skóra jest wygładzana, a proces powstawania zmarszczek jest opóźniany.

Jak widać, kremy mają bardzo szerokie zastosowanie. Jednak jak wybrać najlepsze? Warto skorzystać z oferty https://www.toprose.pl/kremy-pod-oczy Oferują oni świetne produkty w naprawdę przystępnych cenach. 

Catering dietetyczny to szansa na wymarzoną sylwe…

30-11-2020 | Wyświetleń:25

W dzisiejszych czasach coraz modniejsze staje się dbanie o własne ciało. Każdego roku w Polsce powstają nowe klub...

Najświeższe dane Ministerstwa Zdrowia o zakażen…

30-11-2020 | Wyświetleń:393

Wg danych Ministerstwa Zdrowia w ostatniej dobie zanotowano w Polsce 5733 nowe zakażenia Covid-19. ...

1574 zakażeń w Wielkopolsce.

29-11-2020 | Wyświetleń:334

W Polsce zaewidencjonowano 29.11.2020,  11 483 nowych zakażeń koronawirisem. Niestety najwięcej zakażeń...

Szczepionki na koronawirusa trafią do Polski na p…

29-11-2020 | Wyświetleń:212

Walka z pandemią koronawirusa wkracza w decydującą fazę. Pierwsze szczepionki pomyślnie przeszły fazy te...

Koronawirus w powiecie: 1 osoba zmarła, 55 nowych…

26-11-2020 | Wyświetleń:628

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych 16687 przypadkach zakażeń koronawirusem. 

Soczewki Alcon – topowe marki soczewek kontaktow…

25-11-2020 | Wyświetleń:75

Ruszyły atrakcyjne promocje na soczewki Alcon. To topowa marka szkieł kontaktowych oferująca wysokiej jakości produk...

Pozostałe - zdrowie ...