Denerwują Cię siwe włosy? Zobacz, jak zwalczyć je w naturalny sposób!

Siwe włosy u kobiet to prawdziwe przekleństwo. Dodają wieku i całkowicie pozbawiają radości z własnego image. Jeszcze gorsze są siwe włosy w młodym wieku – zjawisko to, choć całkowicie naturalne, prowadzi do wielu kompleksów i problemów z pozytywną samooceną. Jak walczyć z siwymi włosami? Polecamy robić to w naturalny sposób. Dziś przybliżymy wam preparat na siwe włosy GR-7 Professional, czyli uniwersalny produkt o zaskakująco wysokiej efektywności!

Co na siwe włosy?

Zróbmy szybki rachunek potencjalnych opcji. Jeśli siwe włosy niepokojąco szybko pojawiają się na naszej głowie, pozostaje nam albo koloryzacja, albo pogodzenie się z tym faktem. To zwykle najszybsze skojarzenia. Jeśli siwienie włosów to dla nas koszmar, koloryzacja wydaje się być szybkim i tanim rozwiązaniem. Zastanawiamy się wówczas jaki kolor na siwe włosy, jednak… jest to sposób jak ukryć siwe włosy, a nie jak zahamować lub odwrócić ten proces. Koloryzacja siwych włosów jest walką ze skutkiem, a nie z przyczyną. Oznacza to rozwiązanie czasowe i, gdyby spojrzeć na to długofalowo, mało efektywne. Jakie są alternatywy?

Zdecydowanie bardziej efektywne jest stosowanie naturalnych preparatów. Płyn na siwe włosy GR-7 Professional właśnie do takich należy. W skrócie jego działanie można opisać następująco: preparat na siwe włosy odżywia skórę głowy, sprawiając, że ilość melaniny wzrasta. Melaniny to pigmenty, które odpowiadają za koloryzację włosa. Jeśli pobudzimy komórki w skórze głowy do produkcji melaniny, dawniej siwe włosy powrócą do swojego naturalnego koloru.

Jakie są zalety GR-7 Professional? Do tych największych można zaliczyć:

  • błyskawiczne efekty, widoczne już po 7 dniach stosowania,

  • efekt przywracania trwający około 30 dni,

  • naturalna formuła, która nie uczula i nie wywołuje efektów ubocznych,

  • skuteczność potwierdzona badaniami międzynarodowej jednostki EUROFINS,

  • produkt nie zawiera środków koloryzujących, działa wyłącznie na skórę głowy, a nie powierzchnię włosa,

  • preparat na siwe włosy nie jest testowany na zwierzętach,

  • ceniony i polecany przez gabinety trychologiczne w całej Polsce.

przyklad

Zobacz równiez jak zamaskować i zatuszować siwe włosy z GR-7
Gr-7.eu/aktualnosci/7,jak-zamaskowac-i-zatuszowac-siwe-wlosy

Co na siwe włosy? Spróbuj GR-7 Professional i przekonaj się, dlaczego warto!

Kuracja GR-7 Professional podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym z nich płyn na siwe włosy stosuje się raz lub dwa razy na dobę na skórę głowy, unikając mycia i suszenia przez pierwsze kilka dni. Należy też odstawić alkohol, papierosy i kawę, a także dobrze się wysypiać. Etap ten nosi nazwę przywracania. W czasie od 7 do 30 dni preparat na siwe włosy sprawi, że powrócą one do naturalnego koloru.

wtresc

Drugi etap nosi nazwę podtrzymania. Jego celem jest zachowanie odpowiedniego poziomu melaniny i utrzymanie przywróconego koloru włosów. Płyn na siwe włosy nakłada się wówczas z częstotliwością raz na tydzień, najlepiej przed spaniem. GR-7 Professional to doskonały sposób na siwe włosy, który nie wymaga olbrzymich nakładów finansowych i godzin spędzonych przy koloryzacji. Polecamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

Dziś oddawali krew w Bogdanowie

30-05-2020 | Wyświetleń:213

  W sobotę kolejny raz odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa.

Powiatowy Inspektor Sanitarny o sytuacji epidemiol…

29-05-2020 | Wyświetleń:157

W powiecie obornickim w kwarantannie przebywa 47 osób. 

Oddaj krew, uratuj życie!

29-05-2020 | Wyświetleń:258

W Obornikach w piątek i niedzielę będzie można oddać krew.

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie obornickim 27…

27-05-2020 | Wyświetleń:650

W powiecie obornickim poddanych kwarantannie domowej jest 49 osób.

Od 30 maja można chodzić bez masek, ale ...

27-05-2020 | Wyświetleń:3287

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zniesienie obowiązku noszenia maseczek.

Wapń w lodach – wspomaga chudnięcie?

25-05-2020 | Wyświetleń:101

Wapń dostarczany organizmowi za pomocą mlecznych przetworów – mleka, jogurtów, a nawet lodó...

Pozostałe - zdrowie ...