Profesjonalna sesja Julii Czechowskiej

Julia Czechowska wygrała profesjonalną sesję w magazynie Hebe.

Julia Czechowska to osiemnastoletnia uczennica trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego nr 5 w Poznaniu i mieszkanka Bogdanowa. Została finalistką ogólnopolskiego  konkursu „Bądź piękna z hebe”. Marka drogeryjna szukała dziewczyny, która byłaby twarzą ich kosmetyków w wiosennym, marcowym wydaniu. Nagrodą w konkursie była profesjonalna sesja w Warszawie, której efekty możemy podziwiać na łamach marcowego czasopisma sieci HEBE.

Dzięki tej nagrodzie licealistka miała szansę poznać pracę fotomodelek, stylistów i wizażystów od kuchni. Jej pobyt w Warszawie w całości opłaciła firma, która ogłosiła konkurs.Efekty wspaniałej przygody oceńcie sami w katalogu online oraz w papierowym wydaniu marki.

Katalog ze stylizacjami Julki możecie obejrzeć TUTAJ:  https://www.hebe.pl/publikacje/032019

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież