fbpx

Zimowe kolonie z Harrym Potterem w Quatronum

Jesteś fanem Harrego Pottera i chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę, która na długo pozostanie w Twojej pamięci? Jesli tak, to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą zimowych kolonii, które każdego uczestnika przenoszą w tajemniczy świat magii i czarów.

Kolonie z harrym potterem

Kolonie z harrym potterem, o których można przeczytać, odwiedzając stronę https://quatronum.pl/sc/ to ciekawa propozycja na spędzenie wolnego czasu dla każdego miłośnika przygód słynnego czarodzieja. Organizowany dla dzieci i młodzieży obóz harry potter to przede wszystkim różnego rodzaju zajęcia, które pobudzają wyobraźnię i przybliżają uczestnikom świat magii oraz czarów. W ramach wspomnianych zajęć można dowiedzieć się nieco więcej na temat m.in. sztuki przepowiadania przyszłości, zielarstwa i ziołolecznictwa, kryptografii i kryptoanalizy, a także historii magii.

Jakich atrakcji możesz się spodziewać podczas kolonii?

Kolonie harry potter to nie tylko zajęcia dydaktyczne, ale również sportowe, którym towarzyszy świetna zabawa. W ramach programu uczestnicy mogą wziąć udział w quizie sprawdzającym ich wiedzę o Harrym Potterze, w sportowych grach czarodziejów, zajęciach z różnych stylów tanecznych, a także w turniejach wokalnych. Jeśli chodzi natomiast o kwestie zakwaterowania oraz wyżywienia to dla dzieci dostępne są pokoje 2-6 osobowe z łazienką, a także pełne wyżywienie obejmujące śniadania, obiady, kolacje oraz przepyszne desery. Dlaczego warto pojechać na taki obóz? Nie tylko po to, aby przeżyć niesamowitą przygodę, ale również ze względu na możliwość spędzenia wolnego czasu z rówieśnikami w otoczeniu gór, jezior, parków, czy też lasów (w zależności od danej lokalizacji). Dzieci biorące udział w takim wydarzeniu mogą ponadto rozwinąć swoje zainteresowania, przyswoić sobie wiedze na wiele tematów, nauczyć się kreatywności, samodzielności, zaradności, a także współpracy z innymi osobami. Mogą również poznać najciekawsze zakątki Polski, w których znajdują się przepiękne zamki oraz pałace w których organizowane są obozy.