Skip to main content

START Parking - tani i nowoczesny parking Pyrzowice

| MP | Podróże

Czeka Cię lot z Pyrzowic? Jeśli na lotnisko planujesz dotrzeć własnym samochodem, konieczne jest znalezienie parkingu, który nie obciąży zanadto i tak już uszczuplonego wakacyjnym wyjazdem budżetu, a jednocześnie zagwarantuje Ci 100% bezpieczeństwa. Poznaj START Parking - lidera wśród tanich i bezpiecznych parkingów położonych przy lotniskach!

 

 

Parking Pyrzowice - dlaczego warto skorzystać ze START Parking?

Wylatując z Pyrzowic, możesz oczywiście poszukać miejsca na parkingach położonych na terenie lotniska. Nie jest to jednak najrozsądniejsze rozwiązanie. Po pierwsze: musisz liczyć się z wysokimi kosztami parkowania. Po drugie, tylko jeden z dostępnych na terenie lotniska parkingów jest strzeżony (a przez to jeszcze droższy niż pozostałe). Nie zawsze też uda się na nim znaleźć miejsce do parkowania.

Na szczęście istnieje wygodna i opłacalna alternatywa: START Parking. Zacznijmy od tego, że to parking strzeżony i monitorowany całodobowo. Nad bezpieczeństwem Twojego samochodu czuwają wykwalifikowana kadra ochroniarska oraz nowoczesne technologie monitoringu. Wylatując na wakacje, nie musisz więc martwić się, czy po powrocie zastaniesz swój samochód i w jakim on będzie stanie. 

Jeśli chcesz go dodatkowo ubezpieczyć od kradzieży (aż do 1 mln złotych) oraz od szkód parkingowych, możesz to zrobić w wygodny i łatwy sposób (wybierając oferowany z ubezpieczeniami pakiet parkingowy, tj. pakiet Plus).

Najtańszy parking Pyrzowice

Wakacje oraz wszelkie wyjazdy zawsze uszczuplają budżet. Dlatego korzystając ze START Parking otrzymujesz Gwarancję Najniższej Ceny. Co to oznacza? Jeśli w okolicy znajdziesz tańszy parking, otrzymasz zwrot różnicy w cenie. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz wydać na swoje ulubione wakacyjne przyjemności.

Chcesz mieć pewność, że Twoje miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekało w dniu wylotu? Nic prostszego! Zarezerwuj je wygodnie przez stronę internetową Startparking.pl lub kontaktując się telefonicznie. Dzięki temu po przyjeździe na parking Pyrzowice sprawnie zostawisz samochód, unikając stresu związanego z szukaniem miejsca oraz pośpiechem.

Parking Pyrzowice - jakie usługi oferuje START Parking?

START Parking znajduje się w odległości 1 km od terminala lotniczego w Pyrzowicach. Ale nie martw się - nie musisz pokonywać tego dystansu pieszo! W cenie parkingu jest bezpłatny transport na i z lotniska. 

Dzięki specjalnej parkingowej linii autobusowej odbywa się on płynnie i wygodnie. Autobusy są w stanie przewieźć nawet 300 osób w ciągu 25 minut. A dzięki aplikacji monitorującej położenie pojazdów, bez czekania na zimnie możesz sprawdzić, gdzie autobus jest w danym momencie i wyjść przed terminal w momencie, gdy będzie się do niego zbliżał.

START Parking - jak dojechać?

Na START Parking Pyrzowice najlepiej dojechać trasą 913 (po zjeździe z S1), która prowadzi do lotniska. Jadąc od strony S1, z drogi 913 trzeba skręcić w pierwszą w prawo w ulicę (ul. Równoległa). START Parking znajduje się po lewej stronie, ok. 50 m od skrętu.

Gdzie wybrać się na zimowe ferie?

Zima to czas, w którym góry prezentują się niemalże bajecznie, a ferie w górach z dzieckiem mogą stać się niezapomnianą przygodą. Polska oferuje wiele miejsc idealnych na zimowy wypoczynek, dlatego podczas planowania zimowego wyjazdu warto sprawdzić, jakie udogodnienia i atrakcje oferują Karkonos...

Czym Kraków przyciągnie przyjezdnych w 2023?

Stolica województwa małopolskiego, co roku zapewnia różne okazje do wzięcia udziału w licznych wydarzeniach kulturowych i artystycznych. Nie inaczej będzie w 2023 roku. Harmonogram imprez jest jednak bardzo napięty, co może utrudnić nieco decyzję, w jakim wydarzeniu warto uczestnicz...

Skok ze spadochronem w Poznaniu - podziwiaj Poznań z lotu ptaka

  Gdyby kózka nie skakała, to by Poznania nie poznała. Poznaj Poznań z niecodziennej strony!  Poznań - miasto doznań! Chyba każdy słyszał to hasło, które swego czasu zachęcało do tego, by odwiedzić stolicę Wielkopolski. Nic w tym dziwnego, Poznań to jedno z najpiękni...

Urlop na Kaszubach – jak wybrać najlepszy hotel?

Kaszuby to region Polski, który nieustannie przyciąga wielu turystów. Szukasz idealnego noclegu w tych malowniczych okolicach? Sprawdź, jak wybrać najlepszy hotel!

Bułgaria – doskonały kierunek na wakacyjny urlop

Bułgaria to państwo położone na Bałkanach, nad Morzem Czarnym. Ten kraj położony w południowo-wschodniej części Europy to częsty kierunek wakacyjny nie bez powodu. Turyści zachwycają się nie tylko pięknymi, bułgarskimi plażami. Bułgaria to także piękne, górzyste tereny, w których za...

Przyjechał z własnymi ziemniakami, wyjechał z hotelowym tłuczkiem do mięsa – właściciele obiektów o zachowaniach turystów

Oczekiwania Polaków wobec obiektów noclegowych rosną w Polsce równie szybko, co ceny noclegów. To już nie jest tylko wygodne łóżko i trochę spokoju. Jak wynika z ankiety Nocowanie.pl przeprowadzonej wśród właścicieli obiektów noclegowych, goście oc...

Wakacje w kamperze - dlaczego warto?

Istnieje wiele sposobów na aktywne i ciekawe spędzenie wakacji. Jednym z nich jest bez wątpienia podróżowanie w kamperze, na co decyduje się coraz więcej osób, spragnionych swobody i przygody. Trudno się dziwić - taka forma rekreacji niesie ze sobą naprawdę sporo korzyści.