Skip to main content

Trzecia edycja największego targu roślin doniczkowych w Poznaniu!

| Łukasz Olton | Ogród

W najbliższy weekend na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej odbędzie się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Po raz trzeci wydarzenie zawita do Poznania. Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy.

Na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji, podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, na które wszyscy długo czekali.

- Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe, które będzie można zakupić podczas festiwalu pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo organizatorzy na cenówkach drukują ich cenę oraz cenę danej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać kupującym oszczędności, które zyskują korzystając z oferty na Festiwalu Roślin. Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

- Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem  – dodaje Łukasz, organizator wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

Jak zrobić toaletę na działce?

Dostęp do WC wydaje nam się obecnie czymś oczywistym, jednak nie zawsze tak jest. Przykładowo na działkach rekreacyjnych nie zawsze ma się ten luksus. Na szczęście łatwo można to zmienić. Dziś podpowiemy Wam, jak samemu zrobić toaletę na działce oraz jaką pompę toaletową wybrać, by cieszyć się sp...

Najlepsze akcesoria do sauny ogrodowej

Odpoczynek w saunie ogrodowej to nie tylko przywilej, ale i sposób na niesamowite doświadczenia relaksacyjne i zdrowotne, jakie ona oferuje. Kluczem do pełnego korzystania z tych dobrodziejstw jest dobrze wyposażona sauna.

Zadaszenia tarasowe - estetyczne i funkcjonalne rozwiązania do każdego domu

Zadaszenia tarasowe to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które sprawi, że będziesz mógł korzystać z dodatkowego pomieszczenia nawet podczas niepogody, lub przeciwnie - latem, podczas intensywnego słońca.

Trampoliny ogrodowe – dlaczego warto z nich korzystać?

Trampolina ogrodowa to ostatnimi czasy popularne urządzenie rekreacyjne do naszego ogrodu, które daje możliwość aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. To także świetny sposób na pozbycie się złej energii, a także uwalnianie dużej ilości dopaminy i endorfin do krwi, dzięki czemu...

Agrotkaniny i agrowłókniny - czym są i kiedy się je stosuje?

Osoby zajmujące się uprawą roślin ogrodowych, często zadają sobie pytanie, jak prawidłowo o nie zadbać. Jednym z niezbędnych zakupów, jest odpowiedni materiał służący do ściółkowania gleby, na przykład agrotkaniny czy agrowłókniny. O przeznaczeniu tych artykułów oraz i...

Tradycyjne i niezwykłe drzewka owocowe w naszych ogrodach

Przydomowe drzewka owocowe nie tylko dostarczają najsmaczniejszych i najzdrowszych owoców sezonowych. To także jedna z najpiękniejszych ozdób naszych ogrodów - drzewa owocowe zachwycają pokrojem i delikatnymi wiosennymi kwiatami. Nowoczesne odmiany, często karłowe, są przy ty...

Dlaczego warto zainwestować w projekt ogrodu i co jest kluczowe?

Czy warto zainwestować w projekt ogrodu? Odpowiedź brzmi tak, ale dlaczego? W dzisiejszym artykule precyzyjnie omówimy najważniejsze zalety projektowania ogrodów.