Dlaczego potrzebujesz piętrowego łóżka?

Bolączką wielu rodzin jest brak wystarczającej przestrzeni. Nie ważne jaki mamy metraż mieszkania, zawsze jest go za mało. Ilość rzeczy jaką posiadamy jest ogromna, a ilość rzeczy jaką posiadają dzieci jest wręcz niewyobrażalna.

Zabawki, ubrania, sprzęty, akcesoria i gadżety sprawiają, że nawet największy pokój dziecięcy z czasem staje się za mały. Sytuacja przedstawia się jeszcze gorzej gdy mamy dwójkę dzieci muszącą pomieścić się w jednym pokoju. Jak zaoszczędzić przestrzeń? Na przykład za pomocą mebli. Łóżka piętrowe to rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Oprócz większej ilości wolnego miejsca dzieci zyskują mebel, który służy im zarówno do spania jak i do zabawy.

Zalety łóżek piętrowych

Piętrowe łóżka dla dzieci to rzecz która wywołuje u nich wielkie oczy i ogromne wow. Było tak kilkanaście lat temu i stan ten do dziś nie uległ zmianie. Jest w nich coś magicznego, choć często górne łóżko stanowi kość niezgody pomiędzy rodzeństwem. Jeśli jednak ten problem zostanie rozwiązany to mamy do wyboru ogrom możliwości.

Obecnie na rynku łóżka piętrowe dla dwójki dzieci występują w wielu wzorach, kolorach i formach. Za ich pomocą można nie tylko zaoszczędzić przestrzeń, ale nadać charakteru całemu pokoju. Wybierając wyrazisty model możemy wyróżnić pokój dzieci podkreślając na przykład ich zainteresowania. Meble Aldo mają w swojej ofercie wiele nietypowych łóżek piętrowych.

Łóżka dla dzieci w kształcie londyńskiego autobusu, wozu strażackiego czy nawiązujące do podróży w kosmos to niezwykła atrakcja i dodatkowe miejsce do gier i zabaw. Z kolei małe damy mogą za pomocą łóżka przenieść się do świata księżniczek, jednorożców albo wróżek na łące. Jeśli dysponujemy nieco większą powierzchnią pokoju możemy zdecydować się na model ze zjeżdżalnią albo łóżka piętrowe dla dwójki dzieci z szufladami i szafą.

Hiszpański producent Trasman na 283 cm długości oferuje dwa miejsca do spania, głęboką szafę na ubrania z drążkiem oraz dwie szuflady i półki na książki, zabawki bądź inne dekoracje. Dostępne na rynku piętrowe łóżka dla dzieci są tak różnorodne, że każdy znajdzie model odpowiadającym gustom zarówno dorosłym jak i dziecięcym.

Jednak bez względu na jaki model się zdecydujemy warto wziąć pod uwagę jakość wykonania, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jak zostało to już podkreślone łóżka te nie służą tylko do spania, ale często stanowią miejsce zabawy dlatego też jakość wykonania mebla powinna być jak najwyższa.

Łóżka piętrowe nie tylko dla dwójki dzieci

Łóżka piętrowe dla dwójki dzieci to typowe rozwiązanie. A co w przypadku trójki dzieci, jedynaków czy młodzieży? Czy taki model może posłużyć również im?

Oczywiście, obecna oferta łóżek piętrowych nie ogranicza się tylko do dwójki dzieci. W Meble Aldo dostępne są łóżka zapewniające trzy miejsca do spania. Francuska firma Parisot w wymiarach 245x114,5 cm i wysokości 171 cm oferuje cały zestaw. Otrzymujemy trzy miejsca do spania oraz schody z poręczą, które zastępują drabinki.

Schody nie dość, że są bezpieczniejsze, to również stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania zabawek i dziecięcych drobiazgów. Dolna szuflada łóżka przeznaczona jest na trzeci materac, ale jeśli jest on dla nas zbędny to zyskujemy dodatkową półkę na rzeczy.

Łóżka piętrowe są także świetną alternatywą dla jednego dziecka. Wówczas zamiast dolnego miejsca do spania otrzymujemy biurko. Dzięki temu w jednym kącie skumulowane jest miejsce do spania i do nauki.

W ofercie Mebli Aldo znaleźć można również łóżka piętrowe dla młodzieży, które zarówno pod względem rozmiaru jak i designu przeznaczone są dla starszej grupy wiekowej.

Łóżka piętrowe to zawsze dobry pomysł

Zatem, łóżka piętrowe dla dwójki dzieci, jedynaków, trójki rodzeństwa czy też młodzieży to zawsze dobry pomysł. Jest to mebel użyteczny, wielofunkcyjny, ciekawy pod względem designu, który dzieci po prostu kochają. Żadne pojedyncze łóżko nie wzbudzi zachwytu u dzieci jak ciekawe pod względem wizualnym łóżko piętowe. Dlatego jeśli nawet dysponujemy większym metrażem albo każde z dzieci ma własny pokój nie powinniśmy odrzucać takiego rozwiązania. Dzieci na pewno będą zachwycone.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież