Jakie kanapy do salonu będą modne w 2018 roku?

Bez kanapy trudno wyobrazić sobie jakikolwiek urządzony salon lub chociażby kącik wypoczynkowy będący częścią otwartej kuchni. Nowy rok przyniósł ze sobą świeże trendy w zakresie wzornictwa i kolorystyki. Prześledźmy zatem, jakiego rodzaju kanapy będą cieszyć się w tym sezonie największym powodzeniem.

Narożniki w neutralnej kolorystyce – dla ceniących spokój i naturalność

Na ogół niewielkie mieszkania Polaków skłaniają do mądrego wykorzystania każdego centymetra wolnej przestrzeni. W dobrym zagospodarowaniu kątów mieszkania pomaga funkcjonalny narożnik. Nic więc dziwnego, że w sklepach z wyposażeniem wnętrz tego typu model sofy pojawia się najczęściej. Zgodnie z obowiązującymi w tym sezonie trendami, w mieszkaniach królują neutralne pastelowe barwy. Wśród nich najpopularniejsza jest szarość, która nie opuszcza nas już od kilku sezonów. Równie wdzięcznie prezentują się w mieszkaniach kanapy w kolorze bieli. Te osoby, które obawiają się, że tapicerka w tym odcieniu może szybko ulec zabrudzeniu, mogą zdecydować się na pastelowy odcień mięty lub zgaszonego różu.

Kanapy w wyrazistych barwach – dla niespokojnych dusz o artystycznej naturze

W 2018 roku powodzeniem cieszyć się będą nie tylko kanapy w stonowanej pastelowej kolorystyce. Niejako na drugim biegunie designerskich inspiracji pojawiają się sofy tapicerowane utrzymane w wyrazistej kolorystyce. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że najbliższy rok będzie upływał pod znakiem szalenie modnego fioletu, kojarzącego się z iście królewskimi komnatami. Dopełnieniem barwy będzie dojrzały odcień żółci. Tapicerka w odcieniu jagody chętnie będzie łączona również z kolorem pomarańczowym. Ta energetyczna mieszanka nada naszemu salonowi wyrazistości. Jeśli decydujemy się na sofę w mocnej kolorystyce, nie zapominajmy, aby dobrać do niej poszewki na poduszki w kontrastującej stylistyce. W tym sezonie nie zabraknie również sof inspirowanych podmorskim światem, toteż modny będzie nie tylko odcień żywiołowego turkusu, ale także dużo spokojniejszego i bardziej stonowanego granatu. Spory wybór kanap w tego typu barwach można znaleźć w sklepie https://zeusmeble.pl/sofy.

Komentarze   

0 #1 Ilona 2018-08-28 15:20
Co jak co, ale najlepsze narożniki są tutaj: https://www.mirjan24.pl/44-narozniki
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież