Skip to main content


Jakie maszyny czyszczące wybrać do sprzątania hotelu?

| Artykuł sponsorowany | Dom

Prowadzisz pensjonat, a może jesteś właścicielem firmy sprzątającej, która specjalizuje się w czyszczeniu hoteli i lokali z branży Horeca? W takim razie powinieneś wiedzieć, które sprzęty warte są inwestycji. Na samym początku dokładnie przeanalizuj potrzeby i specyfikę hotelu. Jeśli jednak szukasz uniwersalnych rozwiązań, to przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe powinny znaleźć się w każdym hotelu. Takie maszyny są nie tylko niezbędne do utrzymania czystości w pokojach hotelowych, ale również do sprzątania przestrzeni wspólnych, a w tym korytarzy oraz holu. W przypadku dużych hoteli rozważ inwestycję w odkurzacze piorące, które umożliwiają jednoczesne odkurzanie i czyszczenie dywanów. W ten sposób skrócisz czas potrzebny na sprzątanie i zapewnisz sobie lepsze rezultaty. Po dokładnym odkurzeniu możesz sięgnąć po polerki do podłogi, które dostępne są pod linkiem https://maszynyipc.pl/polerki/

Myjki  wysokociśnieniowe

Do efektywnego czyszczenia zewnętrznych powierzchni, a mowa tu o tarasach, chodnikach czy elewacjach Twojego hotelu, zalecamy stosowanie myjek  wysokociśnieniowych. To właśnie dzięki nim możesz skutecznie usunąć brud, pleśń i inne zabrudzenia. Wykorzystując myjki wysokociśnieniowe i inne maszynyIPC zachowasz estetyczny wygląd i czystość wokół swojej nieruchomości. Przy pomocy myjki wysokociśnieniowej dotrzesz tam, gdzie klasyczne gąbki do sprzątania czy ścierki niestety nie dosięgną. Mowa tu o różnych szczelinach.

Maszyny do czyszczenia podłóg

Niezależnie od tego, jakie posadzki, panele czy płytki zdobią Twoją hotelową restaurację czy piękny hol, powinieneś sięgnąć po maszyny do parkietu, a w tym zamiatarki mechaniczne, odkurzacze przemysłowe czy szorowarki. Te urządzenia umożliwiają szybkie i skuteczne usuwanie brudu z różnego rodzaju powierzchni, a przecież zależy Ci na utrzymaniu wysokiego standardu czystości.

Wytwornice pary 

Polerki do podłogi, zmywarki czy odkurzacze to nie wszystko, co powinno znaleźć się na Twoim wyposażeniu. Tak samo ważne są maszyny czyszczące parowo. Takie narzędzia są doskonałe do dezynfekcji i czyszczenia różnych powierzchni w hotelu, a w tym łazienek, kuchni, saun, stref spa czy mebli tapicerowanych. Para pod wysokim ciśnieniem skutecznie usuwa brud, bakterie oraz inne zanieczyszczenia.


Dom

Skuteczność systemu grzewczego w domu zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest prawidłowo działająca pompa centralnego ogrzewania.
Chcemy komfortowo czuć się w jakiejś sytuacji, ubraniach, samochodach. Można to również odnieść do korzystania z sieci Wi-Fi. Zdecydowanie nikt nie marzy o problemach w trakcie przeszukiwania Internetu, przesyłania zdjęć czy bardzo ważnych dokumentów. Dlatego też warto poznać topologię Mesh.
Chłodziarko-zamrażarka to jeden z bazowych sprzętów na wyposażeniu każdej kuchni. Obecnie istnieje wiele różnych opcji do wyboru, ale jedną z najbardziej popularnych marek jest włoski producent SMEG.
Wiosenne porządki często kojarzą się z myciem okien. Ale tak naprawdę ta czynność nie jest wykonywana tylko na pożegnanie zimy. Aby szyby lśniły czystością, warto dbać o nie regularnie i odświeżyć oraz wypolerować je raz na kilka tygodni lub miesięcy – zależnie od potrzeb. Co więcej, nie musi być...
Zadbany dom to oczywiście czysty dom. Jeśli chcesz zadbać o porządek w swoich czterech ścianach, możesz dzisiaj sięgać po nowoczesne środki, dzięki którym sprzątanie będzie nie tylko szybsze, prostsze, ale również zdrowsze dla domowników. Do tych zasługujących na uwagę zalicza się preparaty Nanomax.
Deski bambusowe do krojenia zyskują na popularności wśród miłośników gotowania, którzy cenią sobie trwałość i ekologiczny charakter swoich narzędzi kuchennych.
W dzisiejszych czasach bycie eko stało się bardzo modne i pożądane. Nic więc dziwnego, że również takie trendy przeniosły się na kanwę aranżacji wnętrz. W związku z tym także wśród lamp pojawiło się wiele propozycji, które wpisują się w charakterystykę eko. Do jakich wnętrz warto wybierać tego ro...